در این جلسه تانیا ال خوری آثار هنری‌ای را که به تنهایی و یا در تعامل با دیگر هنرمندان تولید کرده با تمرکز بر لایو آرت به عنوان یک فرم هنری به بحث می‌گذارد. او همچنین درباره‌ی سیاست‎ها و اخلاقیات مشارکت مخاطب، اجراهای مکان-محور، بینارشته‎ای بودن و محدودیت‎های همکاری با انجمن‎های دور و نزدیک حرف می‎زند.

تانیا ال خوری لایو آرتیستی است که کارش بر روی مشارکت مخاطب و پتانسیل سیاسی آن تمرکز می‎کند. او خالق اینستالیشن‌ها و اجراهایی است که مخاطب در آن‌ها می‎تواند یک شاهد و یا یک شرکت‌کننده‌ی فعال باشد. آثار تانیا به بسیاری از زبان‎ها ترجمه شده و در 32 کشور در 6 قاره‌، در مکان‎هایی از موزه‌ تا تله کابین به نمایش درآمده است. او دریافت‎کننده‎ی جوایزی چون  Soros Art Fellowship, the Bessies Outstanding Production Award, the International Live Art Prize, the Total Theatre Innovation Award, and the Arches Brick Award. است.

تانیا مدیریت OSUN مرکز حقوق بشر و هنرهای بارد کالج در نیویورک را برعهده دارد. او همچنین با گروه Forest Fringe که جمعی از هنرمندان ساکن بریتانیا است همکاری می‎کند و موسس Dictaphone Group در لبنان است که هدف خود را به پرسش کشیدن رابطه‌ی شهرواندن با شهر و فضاهای عمومی آن قرار داده است.